Nasza misja

Pomagamy przedsiębiorstwom dokonywać lepszych decyzji,
zdobywać przewagę nad konkurencją i poprawiać wydajność.

Globalny lider w dziedzinie danych i analiz biznesowych dla sektora samochodów używanych

INDICATA to światowy lider w dziedzinie danych biznesowych i rozwiązań analitycznych dla sektora samochodów używanych i branży motoryzacyjnej. Platforma INDICATA, zaprojektowana na potrzeby wysoce wydajnego zarządzania używanymi samochodami, pozwala producentom i dealerom samochodów, a także operatorom flot wykorzystać analizy danych zdobywając przewagę konkurencyjną zapewniając strategiczne wsparcie i poprawę efektywności działań w zakresie samochodów używanych.

INDICATA to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie rynku na analizy w czasie rzeczywistym. System ten to nie tylko najciekawsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie w branży, ale także najskuteczniejsze rozwiązanie dla szeroko zakrojonych działań w sektorze samochodów używanych i projektów zarządzania wartością rezydualną dla producentów samochodów, dealerów, firm świadczących usługi finansowe, firm leasingowych i właścicieli flot.

Sukces, który był możliwy dzięki naszej technologii, pomógł nam zyskać uznanie na międzynarodowym poziomie i poszerzyć bazę klientów składającą się z wiodących światowych producentów samochodów i dealerów, których działania zawiązane z samochodami używanymi osiągnęły znaczną poprawę od momentu wdrożenia INDICATA.

INDICATA to wynik współpracy pomiędzy kierownictwem branży motoryzacyjnej a twórcami oprogramowania. Razem opracowaliśmy wyjątkową metodę zbierania, przetwarzania i analizowania danych rynkowych samochodów używanych w czasie rzeczywistym, by oferować analizy związane z dynamiką na rynku — nieporównywalne z żadnym innym rozwiązaniem w branży.

Dzięki platformie INDICATA dostęp do danych i analiz, które mogą być podstawą do działania jest na wyciągnięcie ręki.

Część AUTOROLA Group

INDICATA jest częścią grupy AUTOROLA Group, globalnego lidera w zakresie aukcji samochodowych online i rozwiązań IT dla branży samochodowej dla profesjonalnych, używanych samochodów i zarządzania flotą, z siedzibą w Danii. Obecnie spółka zatrudnia 350 pracowników i ma odziały w 19 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Łacińskiej i w obszarze Azji i Pacyfiku.

Grupa AUTOROLA przykłada wagę do stałej odnowy procesu dzięki transformacji cyfrowej. Spółka ciągle dostosowuje się do potrzeb swoich klientów, zawsze z perspektywy online, by osiągnąć sukces we właściwej komercjalizacji używanych pojazdów poflotowych.

AUTOROLA dzieli się na trzy światowe jednostki biznesowe:

MARKETPLACE
Międzynarodowa platforma aukcyjna
Międzynarodowa platforma aukcyjna
SOLUTIONS
Zarządzanie procesami, defleet i inspekcje pojazdów
Zarządzanie procesami, defleet i inspekcje pojazdów
INDICATA
Dane biznesowe i analiza
Business Intelligence & Analytics