career

Nasz zespół się rozwija — Ty też możesz.

Kariera w INDICATA

Jesteśmy INDICATA — globalnym zespołem, który każdego dnia ciężko pracuje, by realizować naszą misję, którą jest pomoc przedsiębiorstwom, by te z powodzeniem prowadziły swoją działalność w zakresie używanych samochodów, przekazując im analizy danych. To zadanie, którego nie lekceważymy i szukamy osób, które chcą dzielić z nami tę pasję.


Praca w INDICATA

W INDICATA stworzyliśmy zgraną grupę utalentowanych osób, które szczycą się tym, że tworzą najlepsze oprogramowanie mające rozwiązywać problem i pomagać naszym klientom rozwijać się i osiągać sukcesy. Ciągle poszukujemy utalentowanych osób, które mogłyby dołączyć do naszego światowego zespołu. Czy myślisz, że Twoje miejsce jest w zespole inteligentnych, zdolnych i życzliwych ludzi? Czy interesuje Cię praca w międzynarodowej, wiodącej spółce, która narzuca szybkie tempo pracy? Jeżeli jesteś mistrzem w swoim fachu, chętnie z Tobą porozmawiamy.

Oferty pracy

Szybko się rozwijajmy i obecnie oferujemy miejsca na stanowiskach na całym świecie. Sprawdź nasze obecne oferty pracy poniżej:

Antwerp, Belgium

ACCOUNT MANAGER (NL/FR) BELGIUM - DUTCH

Antwerp, Belgium

ACCOUNT MANAGER (NL/FR) BELGIUM - FRENCH