Rozpocznijmy współpracę.

Rozpocznijmy współpracę.
To współpraca napędza sukces.

Pomóż nam tworzyć przyszłość danych biznesowych.

Nawiązanie współpracy z INDICATA nie tylko pozwoli Ci odkryć nowe możliwości i poznać nowe ścieżki sukcesu. Dzięki temu zrozumiesz też potrzebę swoich klientów względem zasobnych danych biznesowych i integracji danych. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany pośrednictwem w sprzedaży, dystrybucją, konsultacją czy integracją, zobowiązujemy się, by zagwarantować naszym partnerom najlepsze sposoby, by osiągać sukces, zdobyć nowych klientów czy rozszerzyć istniejące relacje.

Program Partnerski INDICATA

W INDICATA pracujemy z następującymi typami partnerów:

Affiliate programme

PROGRAM PARTNERSKI

Nasz program partnerski to gwarancja wysokiej prowizji w przypadku każdego zweryfikowanego i pozyskanego klienta. INDICATA zapewnia Twojemu zespołowi zestaw sprzedażowy oraz gwarantuje szkolenia w zakresie sprzedaży, aby Twój zespół posiadał wszystko, co niezbędne, by zacząć przekazywać nam dane i od razu uzyskiwać prowizję.

Reseller

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY

Nasi pośrednicy wprowadzają na rynek, sprzedają i wspierają system INDICATA, by tworzyć nowe możliwości rynkowe, generować zyski i cieszyć się z wyników. Partnerzy-pośrednicy wdrażają system INDICATA na potrzeby swoich klientów i świadczą rozwinięte usługi, takie jak konsultacja, wdrażanie, integracja, szkolenia i wsparcie.

OEM

Oem

Program OEM to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wdrożyć dane biznesowe oraz analizy danych INDICATA w swoje rozwiązania. Wykorzystując naszą platformę w swoich rozwiązaniach, nasi partnerzy OEM mogą różnicować swoje produkty i tworzyć nowe strumienie przychodów.

Gotowy by zostać partnerem?

Razem możemy zrealizować wspaniałe pomysły. Zrób kolejny krok, by stać się partnerem INDICATA.